Destek Hattı
×

Cam Tavan

Modern Motorlu Bioklimatik Cam Tavan, kategorisinde ürünleri farklı renk ve modellerde satın alabilirsiniz. Bautent'de en uygun fiyatlarda taksitli alışveriş yapabilirsiniz.

Daha fazla göster
₺7.500,00
İstek listesine ekle
Beğen1
Açıklama

Bu öğe hakkında

Cam Tavan Sistemi açılıp kapanan bir tavan sistemidir. Camların ısı yalıtımlı olması size enerji tasarrufu sağlar. Soğuk ve sıcaktan korur aynı zamanda gün ışığını kullanma imkanı verir. Gündüz gökyüzünü gece yıldızları seyretme fırsatını yakalarsınız. Kapalı mekanları açık mekana çevirir.

Ürün Açıklaması

4+16+4 ve 4+11+4+4 lamine temperli ısıcam uygulanır.

Camlarda uyguladığımız ısıcam sayesinde ısı yalıtımı sağlanır.

Açılım yönünde isteğe bağlı 2,3,4,ve 5 bölmeli yapılabilir.

Yan raylar 182*117 ebatlarında 3 mm et kalınlığı sayesinde 650 cm açılıma kadar çelik konstrüksiyon gerektirmez.

Maksimum cephe ve açılım tek modül 200 * 400 cm ölçülerine kadar uygulanabilir yada cephe açılım tek modül 135 * 800 cm kadar uygulanır. Bu sayede gökyüzü görüntü kalitesi üst seviyededir.

Yan raylarda camların dengeli şekilde hareket etmesine sağlayan her kanatta 8 adet paslanmaz çelik rulman kullanılmaktadır.

Yan raylara bağlı ekstra oluk sistemi sayesinde maksimum su yalıtımı sağlanmıştır.

Sistemde bulunan ön ayak ebatları 128*170 x 3 mm . Ön oluk ebatları ise 170*128 x 3 mm dir.

Sistemde bulunan eklemeli yan raylar sayesinde tadilat ve cam kırılması durumunda ürünü sökmeden tadilat işlemi rahatlıkla yapılabilmektedir.

Sistemler uzaktan kumanda , buton ve cep telefon üzerinden kontrol edilebilir.İsteğe bağlı yağmur, güneş ve rüzgar sensörü eklenebilir.

Camların dengeli bir şekilde hareket edebilmesi için T-10 triger kayış kullanılmaktadır.Aynı zamanda kapalı konumda iken kilit gerektirmez.

Sistemde isteğe bağlı aydınlatma için gizli ledler kullanılır. Dimmer sayesinde ışık seviyesi ayarlanabilir.

İsteğe bağlı olarak sistemin altına geliştirilen tavan perde sistemi kullanılabilir.

Daha fazla göster
Ürün Detayları

Veri Sayfası

Ülke
Türkiye
Marka
Haus Fargen
Malzeme
Alüminyum
Stil
Klasik
Su Direnci Seviyesi
Su geçirmez
Montaj
Evet
Motor
Somfy France
Renk
Hepsi
Boyut
1-5 m2
Yorumlar
Değerlendirme Yok

Ürünü Değerlendir

  • Fiyat:
  • Kargo:
  • Ürün:
Bu ürünü birkaç basit kelime kullanarak açıklayınız
Görselleri yükle:
Resimleri buraya bırakın veya yüklemek için tıklayın.
Taksit
İlgili Ürünler
₺7.500,00
Modern Motorlu Bioklimatik Cam Tavan, kategorisinde ürünleri farklı renk ve modellerde satın alabilirsiniz. Bautent'de en uygun fiyatlarda taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
Beğen
Beğen
₺6.000,00
Modern Motorlu Alüminyum Giyotin Cam, kategorisinde ürünleri farklı renk ve modellerde satın alabilirsiniz. Bautent'de en uygun fiyatlarda taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
Beğen
Beğen
₺4.000,00
Modern Motorlu Zip Perde, kategorisinde ürünleri farklı renk ve modellerde satın alabilirsiniz. Bautent'de en uygun fiyatlarda taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
Beğen
Beğen
₺6.000,00
Modern Motorlu Pergola Tente, kategorisinde ürünleri farklı renk ve modellerde satın alabilirsiniz. Bautent'de en uygun fiyatlarda taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
Beğen
Beğen
₺9.000,00
Modern Motorlu Alüminyum Rolling Roof, kategorisinde ürünleri farklı renk ve modellerde satın alabilirsiniz. Bautent'de en uygun fiyatlarda taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
Beğen
Beğen
₺9.000,00
Modern Tasarım Motorlu Alüminyum Bioclimatic Pergola, kategorisinde ürünleri farklı renk ve modellerde satın alabilirsiniz. Bautent'de en uygun fiyatlarda taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
Beğen
Beğen
₺9.000,00
Modern Motorlu Alüminyum Bioklimatik Pergola, kategorisinde ürünleri farklı renk ve modellerde satın alabilirsiniz. Bautent'de en uygun fiyatlarda taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
Beğen
Beğen

Ayarlar

Menu

Beğenilen ürünleri kaydetmek için , ücretsiz hesap oluşturun

Hesabınıza Giriş Yapın

İstek listelerini kullanmak için hemen bir hesap oluştur

Hesabınıza Giriş Yapın