Destek Hattı
×

Zip Perde

Modern Motorlu Zip Perde, kategorisinde ürünleri farklı renk ve modellerde satın alabilirsiniz. Bautent'de en uygun fiyatlarda taksitli alışveriş yapabilirsiniz.

Daha fazla göster
₺4.000,00
İstek listesine ekle
Beğen1
Açıklama

Bu öğe hakkında

Hem evler hem de dış mekan veranda örtüleri için çeşitli boyut ve renk seçenekleriyle sunulan mükemmel bir dayanıklı rulo ekranlarımız var. Silindir ekranlarımız, kumaşın bükülme veya demetlenme olmadan her zaman mükemmel şekilde kare kalmasını sağlamak için ZIP ekran teknolojisini kullanır ve ihtiyaçlarınıza ve bütçenize bağlı olarak krank kolu veya uzaktan kumanda ile çalıştırılabilir.

Rulo perdelerimiz son derece dayanıklıdır ve 130 km/s'ye kadar rüzgar hızlarına karşı dayanıklı olduğu için veranda gölgelik yapılarımıza eklendiğinde mükemmel bir rüzgar kırıcıdır. Eşsiz ZIP sistemi, kesintisiz bir entegrasyon sağlar; bu, etkin bir şekilde, hiçbir esinti veya su, silindir ekranların kenarlarına nüfuz edemez ve toplam etkinlik sağlar.

Stor perdeler ayrıca büyük veranda kapıları için mükemmel bir seçenektir, parlamayı azaltır ve sıcak yaz günlerinde odanızı konforlu bir sıcaklıkta tutar. Yalnızca dikey gereksinimleri karşılamıyoruz - Üst Ekran seçeneğimiz, kış bahçeleri ve cam güneşli odalar için esnek bir gölgeleme çözümü sağlamak için mükemmeldir.

Ürün Açıklaması

Önerilen: Harici uygulamalar. Konut ve ticari binalar icin uygun

Maksimum Genişlik: 5000 mm geniilige kadar özel olarak uretilir.

Çalisma kontrolleri: Motorlu (uzaktan kumandali), krank dişlisi, yaylı çaliştirma

Kumas Seçenekleri: Dokuma orgu kumaşlar dahil olmak uzere çesitli favoriler mevcuttur; Görünürlük miktarini kontrol edin.

Renkler: 4 standart renkte kolayca bulunur;

Garanti: 5 yil üretici garantisi

Teslimat: 10 iş günü

Daha fazla göster
Ürün Detayları

Veri Sayfası

Ülke
Türkiye
Marka
Haus Fargen
Stil
Klasik
Su Direnci Seviyesi
Su geçirmez
Montaj
Evet
Garanti
5 yıl
Renk
Hepsi
Boyut
1-5 m2
Yorumlar
Değerlendirme Yok

Ürünü Değerlendir

  • Fiyat:
  • Kargo:
  • Ürün:
Bu ürünü birkaç basit kelime kullanarak açıklayınız
Görselleri yükle:
Resimleri buraya bırakın veya yüklemek için tıklayın.
Taksit
İlgili Ürünler
₺7.500,00
Modern Motorlu Bioklimatik Cam Tavan, kategorisinde ürünleri farklı renk ve modellerde satın alabilirsiniz. Bautent'de en uygun fiyatlarda taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
Beğen
Beğen
₺6.000,00
Modern Motorlu Alüminyum Giyotin Cam, kategorisinde ürünleri farklı renk ve modellerde satın alabilirsiniz. Bautent'de en uygun fiyatlarda taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
Beğen
Beğen
₺4.000,00
Modern Motorlu Zip Perde, kategorisinde ürünleri farklı renk ve modellerde satın alabilirsiniz. Bautent'de en uygun fiyatlarda taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
Beğen
Beğen
₺6.000,00
Modern Motorlu Pergola Tente, kategorisinde ürünleri farklı renk ve modellerde satın alabilirsiniz. Bautent'de en uygun fiyatlarda taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
Beğen
Beğen
₺9.000,00
Modern Motorlu Alüminyum Rolling Roof, kategorisinde ürünleri farklı renk ve modellerde satın alabilirsiniz. Bautent'de en uygun fiyatlarda taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
Beğen
Beğen
₺9.000,00
Modern Tasarım Motorlu Alüminyum Bioclimatic Pergola, kategorisinde ürünleri farklı renk ve modellerde satın alabilirsiniz. Bautent'de en uygun fiyatlarda taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
Beğen
Beğen
₺9.000,00
Modern Motorlu Alüminyum Bioklimatik Pergola, kategorisinde ürünleri farklı renk ve modellerde satın alabilirsiniz. Bautent'de en uygun fiyatlarda taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
Beğen
Beğen

Ayarlar

Menu

Beğenilen ürünleri kaydetmek için , ücretsiz hesap oluşturun

Hesabınıza Giriş Yapın

İstek listelerini kullanmak için hemen bir hesap oluştur

Hesabınıza Giriş Yapın