Destek Hattı
×

Pergola

Modern Motorlu Pergola Tente, kategorisinde ürünleri farklı renk ve modellerde satın alabilirsiniz. Bautent'de en uygun fiyatlarda taksitli alışveriş yapabilirsiniz.

Daha fazla göster
₺6.000,00
İstek listesine ekle
Beğen2
Açıklama

Bu öğe hakkında

Mükemmel Uyumluluk: Kanopi örtüsü değişimi, dış mekanda serin bir gölge sağlamak için 17x6ft metal/ahşap kavisli pergola yapılarının çoğu için uygun olan eski, yıpranmış gölgelik kapağınızı yenilemek için tasarlanmıştır; 6ft üzerindeki çerçeve genişliği ile uyumludur ve çerçeve uzunluğu 17ft'den küçük olmalıdır.

UV Koruması: PA kaplamalı polyester kumaş, sizi güneş yanığından korumak için %97 UV ışınlarını etkili bir şekilde bloke ederek UV20+ koruması sağlar; gölgelik altındaki sıcaklığı azaltmak ve yazın size rahat bir sığınak sağlamak için idealdir

Dayanıklı ve Solmaya Karşı Direnç: 180 g/m2 polyester kumaş, aşınma direnci ve su direnci sunar ve normal 160 g/m2 polyester kılıflardan daha kalın ve dayanıklıdır; Güneş ışığına dayanıklılık ve orijinal rengin korunması için Avrupa Standardı seviye 4'e kadar renk çeşitleri vardır.

Kurulumu Kolay: Kapağı çerçevelere kolayca sabitlemek için 4 çift kayış ve rüzgarı durdurmak için bir çubuk yerleştirmek için her iki uçtaki boru şeklindeki cepler, sadece kapak uçlarına ağırlıklı çubuklar takın ve kapağı bağlayarak pergola çerçevenize sabitleyin kayışları yukarı kaldırın (çubuk dahil değildir)

Geniş Uygulama: Bahçede, arka bahçede, verandada, terasta, terasta, yüzme havuzunda ve daha fazlasında açık havada rahatlama ve eğlence için bir gölge oluşturmak üzere pergola çerçevesiyle kullanılmaya uygundur.

Daha fazla göster
Ürün Detayları

Veri Sayfası

Ülke
Türkiye
Marka
Haus Fargen
Malzeme
Alüminyum
Stil
Klasik
Su Direnci Seviyesi
Su geçirmez
Montaj
Evet
Motor
Somfy France
Garanti
5 yıl
Renk
Hepsi
Boyut
1-5 m2
Yorumlar
Değerlendirme Yok

Ürünü Değerlendir

  • Fiyat:
  • Kargo:
  • Ürün:
Bu ürünü birkaç basit kelime kullanarak açıklayınız
Görselleri yükle:
Resimleri buraya bırakın veya yüklemek için tıklayın.
Taksit
İlgili Ürünler
₺7.500,00
Modern Motorlu Bioklimatik Cam Tavan, kategorisinde ürünleri farklı renk ve modellerde satın alabilirsiniz. Bautent'de en uygun fiyatlarda taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
Beğen
Beğen
₺6.000,00
Modern Motorlu Alüminyum Giyotin Cam, kategorisinde ürünleri farklı renk ve modellerde satın alabilirsiniz. Bautent'de en uygun fiyatlarda taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
Beğen
Beğen
₺4.000,00
Modern Motorlu Zip Perde, kategorisinde ürünleri farklı renk ve modellerde satın alabilirsiniz. Bautent'de en uygun fiyatlarda taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
Beğen
Beğen
₺6.000,00
Modern Motorlu Pergola Tente, kategorisinde ürünleri farklı renk ve modellerde satın alabilirsiniz. Bautent'de en uygun fiyatlarda taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
Beğen
Beğen
₺9.000,00
Modern Motorlu Alüminyum Rolling Roof, kategorisinde ürünleri farklı renk ve modellerde satın alabilirsiniz. Bautent'de en uygun fiyatlarda taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
Beğen
Beğen
₺9.000,00
Modern Tasarım Motorlu Alüminyum Bioclimatic Pergola, kategorisinde ürünleri farklı renk ve modellerde satın alabilirsiniz. Bautent'de en uygun fiyatlarda taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
Beğen
Beğen
₺9.000,00
Modern Motorlu Alüminyum Bioklimatik Pergola, kategorisinde ürünleri farklı renk ve modellerde satın alabilirsiniz. Bautent'de en uygun fiyatlarda taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
Beğen
Beğen

Ayarlar

Menu

Beğenilen ürünleri kaydetmek için , ücretsiz hesap oluşturun

Hesabınıza Giriş Yapın

İstek listelerini kullanmak için hemen bir hesap oluştur

Hesabınıza Giriş Yapın