Destek Hattı
×

Rolling Roof

Modern Motorlu Alüminyum Rolling Roof, kategorisinde ürünleri farklı renk ve modellerde satın alabilirsiniz. Bautent'de en uygun fiyatlarda taksitli alışveriş yapabilirsiniz.

Daha fazla göster
₺9.000,00
İstek listesine ekle
Beğen3
Açıklama

Bu öğe hakkında

Yüksek hava koşullarına ve aşırı sıcaklıklara dayanıklı olmasını sağlayan malzemelerin kalitesi.

Bu alüminyum rolling roof, 105 x 105 mm ayaklara ve 141 mm kalınlığa sahip çerçeveye sahip olup, size sağduyu ve gücü birleştiren profiller sunar.

Bu bio-iklimsel rolling roof modelinin kanatları öne paraleldir. Kanatlar, bir vinç kolu veya boru şeklindeki motorizasyon kullanılarak çalıştırılır.

Tasarımı ve alüminyum kullanımı sayesinde mükemmel şekilde su geçirmez olan bu döner rolling roof, korozyona uğramaz. Aynı zamanda rüzgar geçirmezdir.

Ürün Açıklaması

Her zamankinden daha hızlı ve daha güçlü olan 27 inç iMac, altıncı nesil Intel Core işlemci ve en yeni AMD yüksek performanslı grafik kartıyla donatılmıştır. Bahçenizde veya terasınızda yeni bir oda yaratmanız mı gerekiyor? Yeni rolling roofmız hem sadeliği, hem montaj kolaylığını, estetiği, kaliteyi, hem de ferahlığı size getirebilecek tek üründür. ! Para için en iyi değeri seçerek tasarruf sağlar. 2000'den fazla müşteri, dayanıklı ve hafif, mükemmel hava direnci, en olumsuz koşullara (yağmur, kar, güneş...) karşı dayanıklı - bakım gerektirmez (basit bir nemli bez) Yan çatıyı aydınlatmak için LED kafa bandı eklenebilir kapatma: cam perde, döner güneş kremi, fermuarlı perde.

Daha fazla göster
Ürün Detayları

Veri Sayfası

Ülke
Türkiye
Marka
Haus Fargen
Malzeme
Alüminyum
Stil
Klasik
Su Direnci Seviyesi
Su geçirmez
Montaj
Evet
M2 Fiyat
Tek Motorlu 450 € - Çift Motorlu 650 €
Motor
Somfy France
Garanti
5 yıl
Renk
Hepsi
Boyut
1-5 m2
Yorumlar
Değerlendirme Yok

Ürünü Değerlendir

  • Fiyat:
  • Kargo:
  • Ürün:
Bu ürünü birkaç basit kelime kullanarak açıklayınız
Görselleri yükle:
Resimleri buraya bırakın veya yüklemek için tıklayın.
Taksit
İlgili Ürünler
₺7.500,00
Modern Motorlu Bioklimatik Cam Tavan, kategorisinde ürünleri farklı renk ve modellerde satın alabilirsiniz. Bautent'de en uygun fiyatlarda taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
Beğen
Beğen
₺6.000,00
Modern Motorlu Alüminyum Giyotin Cam, kategorisinde ürünleri farklı renk ve modellerde satın alabilirsiniz. Bautent'de en uygun fiyatlarda taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
Beğen
Beğen
₺4.000,00
Modern Motorlu Zip Perde, kategorisinde ürünleri farklı renk ve modellerde satın alabilirsiniz. Bautent'de en uygun fiyatlarda taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
Beğen
Beğen
₺6.000,00
Modern Motorlu Pergola Tente, kategorisinde ürünleri farklı renk ve modellerde satın alabilirsiniz. Bautent'de en uygun fiyatlarda taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
Beğen
Beğen
₺9.000,00
Modern Motorlu Alüminyum Rolling Roof, kategorisinde ürünleri farklı renk ve modellerde satın alabilirsiniz. Bautent'de en uygun fiyatlarda taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
Beğen
Beğen
₺9.000,00
Modern Tasarım Motorlu Alüminyum Bioclimatic Pergola, kategorisinde ürünleri farklı renk ve modellerde satın alabilirsiniz. Bautent'de en uygun fiyatlarda taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
Beğen
Beğen
₺9.000,00
Modern Motorlu Alüminyum Bioklimatik Pergola, kategorisinde ürünleri farklı renk ve modellerde satın alabilirsiniz. Bautent'de en uygun fiyatlarda taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
Beğen
Beğen

Ayarlar

Menu

Beğenilen ürünleri kaydetmek için , ücretsiz hesap oluşturun

Hesabınıza Giriş Yapın

İstek listelerini kullanmak için hemen bir hesap oluştur

Hesabınıza Giriş Yapın